Запрошуємо мешканців громад, представників органів місцевого самоврядування та профільних громадських організацій, активістів та цифрової трансформації на онлайн-захід, присвячений практичним поради щодо успішного залучення грантів на реалізацію проєктів.

Подія відбудеться 3-го серпня о 10:00 на платформі Zoom. Професійним досвідом поділиться експертка зі стратегічного фандрейзингу, засновниця першої екосистеми з фандрейзингу в Україні Synergy Universe, голова правління ГО «Міжнародна агенція змін» Світлана Олєйнікова. Захід модеруватиме Павло Полулях, ком'юніті менеджер програми Громада 4.0.

Реалізація проєктів з цифрової трансформації у громадах часто залежить від грамотного фінансування. На онлайн-заході учасники отримають вичерпну інформацію та практичні поради щодо успішного залучення грантів для втілення розроблених рішень у життя.

Світлана Олєйнікова та запрошені представники громад розкриють учасникам секрети успішного пошуку та отримання грантових коштів для реалізації проєктів розвитку. Під час події ви:

  • Вивчите основні принципи та критерії, за якими грантові організації відбирають проєкти для фінансування;
  • Розберетеся з різними видами грантів та їх вимогами до заявок;
  • Ознайомитеся із основними компонентами, які мають бути у програмній заявці;
  • Дізнаєтеся про можливості партнерства та співфінансування проєктів для збільшення їх шансів на отримання гранту.

Спікери також поділяться успішними кейсами залучення грантових коштів та проведуть Q&A сесію із глядачами. 

Реєстрація на подію відкрита до 2-го серпня включно за наступним посиланням: https://forms.gle/DzWe5d3Yraj21yBz6. Після реєстрації ви отримаєте лист-запрошення з подробицями події та посиланням на Zoom.

Не пропустіть можливість дізнатись про найефективніші інструменти отримання грантів. Приєднуйтеся до нас 3-го серпня і станьте частиною комʼюніті цифрових лідерів.

 

Захід проходить в рамках програми «Громада 4.0», яка реалізується міжнародною організацією «SocialBoost» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою».